ФУТСАЛ ВИКЕНД: Коњарник и Калча о бегу са зачеља, Јастрепцу тешко у Зрењанину

Меч између Коњарника и Калче због стања на табели и традиције заслужује етикету дербија трећег кола Прве лиге.

Оба тима прижељкују бег са зачеља, због домаћег паркета – предност Београђанима.

Нови Пазар је изразити фаворит против Земунаца, Лозничани, такође, против Ивањице, док је Винтер спорт, кад игра код куће, са већим шансама од Бечеја.

Утакмица између Врања и ФОН-а одиграће се 11. децембра због обавеза српског првака у Лиги шампиона (стаза 2, Хрватска, 27 – 30. октобар, у конкуренцији домаћина Олмисума, Леа из Јерменије и Дијаманта из Линца).

ПРВА ЛИГА: Лозница-град 2018, ФОН, Врање, Нови Пазар 6, Бечеј, Винтер спорт 3, Земун само право, Ивањица, Калча и Коњарник без бодова

У друголигашком каравану очекују нас, исто тако, занимљиви мечеви, чак четири у петак.

Ако је по досадашњим бодовима, Студент је фаворит против Гвозденог пука, Нови Сад у Обреновцу, Јастребац у Зрењанину и Економац против Црвене звезде.

Трознаци су актуелнији у дуелима поравнатих: Смедерева и Лесковца и Нове Пазове и Тисе.

ДРУГА ЛИГА: Економац 12, Јастребац 10, САС 9, Студент 8, Нови Сад (-1) 7, Палеж 6, Смедерево, Лесковац 4, Тиса, Нова Пазова 2, Гвоздени пук и Црвена звезда (-1) без бодова


ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА – треће коло

Петак, 22. октобар

НИШ: Винтер спорт – Бечеј (21.00)

(дворана: ОШ Мика Антић, судије: Марјан Сарка, Благоје Мијаиловић и Александар Ранђеловић, делегат: Михајло Надаждин)

Субота, 23. октобар

НОВИ ПАЗАР: Нови Пазар – Земун Само право (19.00)

(дворана: Пендик, судије: Оливер Николић, Александар Минић и Милош Грујић, делегат: Братислав Денић)

ЛОЗНИЦА: Лозница-град 2018 – Ивањица (19.30)

(дворана: Лагатор, судије: Радослав Миленковић, Марко Мајсторовић и Милош Живановић, делегат: Роберт Петровић)

Недеља, 24. октобар

БЕОГРАД: Коњарник – Калча (20.00)

(дворана: Шумице, судије: Бојан Граовац, Бане Папишта и Стефан Батиница, делегат: Славенко Матовић)

Субота, 11. децембар

ВРАЊЕ: Врање – ФОН


ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА – пето коло

Петак, 22. октобар

НИШ: Гвоздени пук – Студент (19.00)

(дворана: Шивара, судије: Данијел Ристић, Немања Костић и Далибор Златковић, делегат: Александар Симоновић)

ОБРЕНОВАЦ: Палеж – Нови Сад (19.00)

(дворана: Обреновац, судије: Александар Јакшић, Бојан Буројевић и Страхиња Радовић, делегат: Ђорђе Марковић)

ЗРЕЊАНИН: САС – Јастребац (19.30)

(дворана: Кристална, судије: Никола Алексић, Владан Радуловић и Бранко Галић, делегат: Милован Чичић)

СМЕДЕРЕВО: Смедерево – Лесковац (19.30)

(дворана: Смедерево, судије: Милош Јоцовић, Предраг Вујић и Владимир Тошић, делегат: Милош Петковић)

Понедељак, 25. октобар

БЕОГРАД: Црвена звезда – Економац (18.00)

(дворана: Ранко Жеравица, судије: Братислав Јовић, Дејан Стајић и Иван Станковић, делегат: Микица Стојиљковић)

НОВА ПАЗОВА: Нова Пазова – Тиса (19.00)

(дворана: ОШ Свети Сава, судије: Ђорђе Нинић, Иван Биорац и Предраг Лазаревић, делегат: Милош Лазаревић)