FUTSAL VIKEND: Konjarnik i Kalča o begu sa začelja, Jastrepcu teško u Zrenjaninu

Meč između Konjarnika i Kalče zbog stanja na tabeli i tradicije zaslužuje etiketu derbija trećeg kola Prve lige.

Oba tima priželjkuju beg sa začelja, zbog domaćeg parketa – prednost Beograđanima.

Novi Pazar je izraziti favorit protiv Zemunaca, Lozničani, takođe, protiv Ivanjice, dok je Vinter sport, kad igra kod kuće, sa većim šansama od Bečeja.

Utakmica između Vranja i FON-a odigraće se 11. decembra zbog obaveza srpskog prvaka u Ligi šampiona (staza 2, Hrvatska, 27 – 30. oktobar, u konkurenciji domaćina Olmisuma, Lea iz Jermenije i Dijamanta iz Linca).

PRVA LIGA: Loznica-grad 2018, FON, Vranje, Novi Pazar 6, Bečej, Vinter sport 3, Zemun samo pravo, Ivanjica, Kalča i Konjarnik bez bodova

U drugoligaškom karavanu očekuju nas, isto tako, zanimljivi mečevi, čak četiri u petak.

Ako je po dosadašnjim bodovima, Student je favorit protiv Gvozdenog puka, Novi Sad u Obrenovcu, Jastrebac u Zrenjaninu i Ekonomac protiv Crvene zvezde.

Troznaci su aktuelniji u duelima poravnatih: Smedereva i Leskovca i Nove Pazove i Tise.

DRUGA LIGA: Ekonomac 12, Jastrebac 10, SAS 9, Student 8, Novi Sad (-1) 7, Palež 6, Smederevo, Leskovac 4, Tisa, Nova Pazova 2, Gvozdeni puk i Crvena zvezda (-1) bez bodova


PRVA FUTSAL LIGA – treće kolo

Petak, 22. oktobar

NIŠ: Vinter sport – Bečej (21.00)

(dvorana: OŠ Mika Antić, sudije: Marjan Sarka, Blagoje Mijailović i Aleksandar Ranđelović, delegat: Mihajlo Nadaždin)

Subota, 23. oktobar

NOVI PAZAR: Novi Pazar – Zemun Samo pravo (19.00)

(dvorana: Pendik, sudije: Oliver Nikolić, Aleksandar Minić i Miloš Grujić, delegat: Bratislav Denić)

LOZNICA: Loznica-grad 2018 – Ivanjica (19.30)

(dvorana: Lagator, sudije: Radoslav Milenković, Marko Majstorović i Miloš Živanović, delegat: Robert Petrović)

Nedelja, 24. oktobar

BEOGRAD: Konjarnik – Kalča (20.00)

(dvorana: Šumice, sudije: Bojan Graovac, Bane Papišta i Stefan Batinica, delegat: Slavenko Matović)

Subota, 11. decembar

VRANJE: Vranje – FON


DRUGA FUTSAL LIGA – peto kolo

Petak, 22. oktobar

NIŠ: Gvozdeni puk – Student (19.00)

(dvorana: Šivara, sudije: Danijel Ristić, Nemanja Kostić i Dalibor Zlatković, delegat: Aleksandar Simonović)

OBRENOVAC: Palež – Novi Sad (19.00)

(dvorana: Obrenovac, sudije: Aleksandar Jakšić, Bojan Burojević i Strahinja Radović, delegat: Đorđe Marković)

ZRENJANIN: SAS – Jastrebac (19.30)

(dvorana: Kristalna, sudije: Nikola Aleksić, Vladan Radulović i Branko Galić, delegat: Milovan Čičić)

SMEDEREVO: Smederevo – Leskovac (19.30)

(dvorana: Smederevo, sudije: Miloš Jocović, Predrag Vujić i Vladimir Tošić, delegat: Miloš Petković)

Ponedeljak, 25. oktobar

BEOGRAD: Crvena zvezda – Ekonomac (18.00)

(dvorana: Ranko Žeravica, sudije: Bratislav Jović, Dejan Stajić i Ivan Stanković, delegat: Mikica Stojiljković)

NOVA PAZOVA: Nova Pazova – Tisa (19.00)

(dvorana: OŠ Sveti Sava, sudije: Đorđe Ninić, Ivan Biorac i Predrag Lazarević, delegat: Miloš Lazarević)