ЛОЗНИЦА ЧЕКА ФОН: Коцић или Рајчевић, питање је сад?!

Дерби петог кола Прве лиге одиграће Лозница-град 2018 и шампион ФОН. Младен Коцић и Марко Перић на Слободана Рајчевића и Дениса Рамића – футсал спектакл! Све прогнозе, наравно, падају у воду…


ПРВА ЛИГА: Лозница-град 2018 12, Бечеј, Врање (-1), Нови Пазар (-1) 9, ФОН (-2) 6, Коњарник, Ивањица, Винтер спорт 3, Земун Само право и Калча без бодова


Нови Пазар је фаворит да задржи максималан учинак против Винтер спорта, Врање, иако домаћин, биће на озбиљном испиту против Бечеја.

Коњарник, на свом паркету, има веће изгледе за успех од Земунаца, док ће Калча бег са дна табеле покушати против Ивањице.


ДРУГА ЛИГА: Економац 18, Јастребац 13, САС (-1) 12, Нови Сад (-1) 11, Смедерево, Палеж 10, Студент 8, Тиса, Нова Пазова 5, Лесковац 4, Гвоздени пук 3 и Црвена звезда без бодова.


Најзанимљивији сусрет седмог кола Друге лиге игра се у Обреновцу, где силно мотивисани Палеж дочекује до сада максимални Економац.

Меч у Блацу је одложен: Милан Павловић (Јастребац) и Павле Савковић и Александар Томић (Нови Сад) играју за омладинску репрезентацију Србије (U19), која се победама над Финском и Словачком пласирала у финале турнира у Врњачкој Бањи Futsal love Serbia 2021.


ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА – 5. коло

Субота, 6. новембар

НОВИ ПАЗАР: Нови Пазар – Винтер спорт (18.30)

(дворана: Пендик, судије: Никола Рабреновић, Никола Алексић и Страхиња Радовић, делегат: Дејан Продановић)

ВРАЊЕ: Врање – Бечеј (19.00)

(дворана: Врање, судије: Оливер Николић, Милош Грујић и Данијел Ристић, делегат: Ненад Мутавџић)

БЕОГРАД: Коњарник – Земун Само право (19.30)

(дворана: Шумице, судије: Небојша Панић, Владан Радуловић и Иван Биорац, делегат: Ђорђе Марковић)

ЛОЗНИЦА: Лозница-град 2018 – ФОН (19.30)

(дворана: Лагатор, судије: Петар Радојчић, Александар Јакшић и Бојан Буројевић, делегат: Предраг Бељевић)

НИШ: Калча – Ивањица (21.00)

(дворана: Чаир, судије: Дејан Стајић, Далибор Златковић и Стефан Филиповић, делегат: Владан Миладиновић)


ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА – седмо коло

Петак, 5. новембар

НИШ: Гвоздени пук – Тиса (19.00)

(дворана: Шивара, судије: Предраг Лазаревић, Ђорђе Нинић и Александар Ранђеловић, делегат: Славенко Матовић)

ОБРЕНОВАЦ: Палеж – Економац (19.00)

(дворана: Обреновац, судије: Бојан Милић, Александар Минић и Жељко Стоилков, делегат: Жељко Сокић)

ЗРЕЊАНИН: САС – Студент (19.30)

(дворана: Кристална, судије: Радослав Миленковић, Марко Мајсторовић и Милош Живановић, делегат: Милош Лазаревић)

Понедељак, 8. новембар

БЕОГРАД: Црвена звезда – Смедерево (18.30)

(дворана: Ранко Жеравица, судије: Бојан Граовац, Бане Папишта и Срђан Михајловић, делегат: Ненад Митић)

НОВА ПАЗОВА: Нова Пазова – Лесковац (19.00)

(дворана: ОШ Свети Сава, судије: Бранко Галић, Марко Савић и Стефан Батиница, делегат: Милован Чичић)

Утакмица Јастребац – Нови Сад је одложена.


Фото: Фејсбук