ПРВА ЛИГА: Коњарник бољи од шампиона, Милосављевић бржи од сирене!

Вечерас је одиграна прва утакмица шестог кола Прве лиге: ФОН – Коњарник 2:3.

ПРВА ЛИГА: Лозница-град 2018 (-1), Врање (-2), Нови Пазар (-2) 12, Бечеј (-1), ФОН (-2), Коњарник 9, Ивањица (-1) 6, Винтер спорт (-1) 3, Земун Само право (-1) и Калча (-1) без бодова

Београдски дерби припао је Коњарнику!

Најстарији футсал клуб срушио је шампиона великим преокретом у другом полувремену, голом за велико славље, непосредно пред звук сирене, прославио се Никола Милосављевић!

Стрелци за победника били су и Велимир Ратковић и Милош Љујић, првом – није признат још један погодак у шестом минуту.

ФОН је средином првог полувремена стекао предност преко Александра Павловића, на 2:2 изједначио је Стефан Алексић, бранилац круне покушао је да стигне и до сва три бода са голманом-играчем у последња два минута… На крају, остао је празних шака!

ФОН – Коњарник 2:3 (1:0)

Београд – Дворана: Шумице. Играно без присуства гледалаца. Судије: Никола Алексић, Бранко Галић и Милан Јеремић. Стрелци: 1:0 Павловић у 9, 1:1 Ратковић у 27, 1:2 Љујић у 30, 2:2 Алексић у 32, 2:3 Милосављевић у 40. минуту. Жути картони: Пешић, Рајчевић, Милосављевић, Павловић (ФОН), Љујић (Коњарник).

ФОН: ЈОСИМОВИЋ, ПЕТРАШЕВИЋ, ЛАЗИЋ, ПАВЛОВИЋ, ПЕШИЋ, Краснић, Милосављевић, Алексић, Радовановић, Рајчевић, Рамић, Вулић.

КОЊАРНИК: ДРНДАРЕВИЋ, МИЛОСАВЉЕВИЋ, ЉУЈИЋ, ШЉУКИЋ, РИСТАНОВИЋ, Грујић, Станковић, Ивић, Арсић, Боснић, Марсенић, Станковић, Крстић, Ратковић.

ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА – шесто коло

Среда, 10. новембар

БЕОГРАД: ФОН – Коњарник 2:3 (1:0)

(Павловић 9, Алексић 32 – Ратковић 27, Љујић 30, Милосављевић 40)

Петак, 12. новембар

ВРАЊЕ: Врање – Нови Пазар (19.00)

(дворана: Врање, судије: Никола Рабреновић, Владан Радуловић и Дејан Стајић, делегат: Братислав Денић)

БЕЧЕЈ: Бечеј – Ивањица (21.00)

(дворана: Ђорђе Предин Баџа, судије: Иван Биорац, Марко Мајсторовић и Предраг Вујић, делегат: Борис Правиловић)

Субота, 13. новембар

БЕОГРАД: Земун Само право – Калча (20.00)

(дворана: Пинки, судије: Петар Радојчић, Милош Јоцовић и Владимир Тошић, делегат: Драгутин Божовић)

Утакмица Винтер спорт – Лозница је одложена.

ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА – осмо коло

СМЕДЕРЕВО: Смедерево – Гвоздени пук (19.30)

(дворана: Смедерево, судије: Радослав Миленковић, Немања Радић и Милош Живановић, делегат: Милош Берисавац)

БЕОГРАД: Студент – Јастребац (18.30)

(дворана: Раковица, судије: Александар Јакшић, Бојан Буројевић и Страхиња Радовић, делегат: Милован Марјановић)

Понедељак, 15. новембар

НОВА ПАЗОВА: Нова Пазова – Црвена звезда (19.00)

(дворана: ОШ Свети Сава, судије: Братислав Јовић, Иван Станковић и Александар Ранђеловић, делегат: Саша Стефановић)

ЛЕСКОВАЦ: Лесковац – Нови Сад (19.30)

(дворана: Дубочица, судије: Александар Минић, Данијел Ристић и Немања Костић, делегат: Александар Симоновић)

НОВИ БЕЧЕЈ: Тиса – Палеж (21.00)

(дворана: Јединство, судије: Бојан Граовац, Бане Папишта и Срђан Михајловић, делегат: Милош Радановић)