ФУТСАЛ ВИКЕНД: Може ли Лозница да заустави Врање?

Седмо коло Прве лиге доноси два дербија: Нови Пазар – Бечеј и Лозница-град 2018 – Врање.

Благу предност због свог паркета требало би да имају домаћини, али у судару квалитетних екипа са највишим амбицијама то некад и не бива одлучујући фактор. Сва три знака су у оба сусрета у оптицају.

По табели, Ивањица је фаворит против Земунаца, ФОН после промене тренера на гостовању Калчи и Коњарник у Шумицама против Винтер спорта.


ПРВА ЛИГА: Врање (-1) 15, Бечеј, Лозница-град 2018 (-1), Нови Пазар (-1) 12, ФОН (-2), Коњарник 9, Ивањица 6, Винтер спорт (-1), Земун Само право 3 и Калча без бодова


ДРУГА ЛИГА: Економац (-1) 21, Нови Сад (-1) 17, Јастребац (-1) 16, Смедерево (-1), САС (-1) 13, Тиса, Нова Пазова 11, Палеж 10, Студент 9, Лесковац 4, Гвоздени пук 3 и Црвена звезда (-1) без бодова


ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА – седмо коло

Петак, 19. новембар

НОВИ ПАЗАР: Нови Пазар – Бечеј (20.00)

(дворана: Пендик, судије: Бојан Милић, Жељко Стоилков и Страхиња Радовић, делегат: Владан Миладиновић)

Субота, 20. новембар

ИВАЊИЦА: Ивањица – Земун Само право (19.00)

(дворана: ОШ Кирило Савић, судије: Братислав Јовић, Иван Станковић и Александар Ранђеловић, делегат: Миливоје Томић)

ЛОЗНИЦА: Лозница-град 2018 – Врање (19.30)

(дворана: Лагатор, судије: Небојша Панић, Владан Радуловић и Никола Алексић, делегат: Милош Лазаревић)

НИШ: Калча – ФОН (20.30)

(дворана: Чаир, судије: Немања Костић, Стефан Филиповић и Игор Младеновић, делегат: Мирослав Марјановић)

Недеља, 21. новембар

БЕОГРАД: Коњарник – Винтер спорт (19.30)

(дворана: Шумице, судије: Далибор Станковић, Марко Мартиновић и Иван Биорац, делегат: Михајло Надаждин)


ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА – девето коло

Петак, 19. новембар

ЗРЕЊАНИН: САС – Тиса (19.30)

(дворана: Кристална, судије: Никола Рабреновић, Бранко Галић и Милан Јеремић, делегат: Славенко Матовић)

НОВИ САД: Нови Сад – Студент (21.00)

(дворана: Војводина, судије: Марко Мајсторовић, Милош Живановић и Владимир Тошић, делегат: Милован Чичић)

Субота, 20. новембар

НИШ: Гвоздени пук – Нова Пазова (15.00)

(дворана: Шивара, судије: Александар Минић, Данијел Ристић и Милош Грујић, делегат: Микица Стојиљковић)

Понедељак, 22. новембар

ОБРЕНОВАЦ: Палеж – Смедерево (19.00)

(дворана: Обреновац, судије: Оливер Николић, Дејан Стајић и Далибор Златковић, делегат: Марјан Ђорђевић)

БЕОГРАД: Црвена звезда – Лесковац (21.00)

(дворана: Ранко Жеравица, судије: Марјан Сарка, Благоје Мијаиловић и Стефан Батиница, делегат: Милош Петковић)

Среда, 1. децембар

БЛАЦЕ: Јастребац – Економац (19.00)

(дворана: Чика Душко Јовановић, судије: Петар Радојчић, Милош Јоцовић и Предраг Вујић, делегат: Небојша Ристић)


Фото: Фејсбук