ФУТСАЛ ВИКЕНД: Лозничани у Новом Пазару, Новосађани у Крагујевцу

У осмом колу Прве лиге одиграће се два дербија: табеларно – Нови Пазар – Лозница-град 2018 и градски – Винтер спорт – Калча. Кладионичарски, сви знаци су у оптицају.

Врање је фаворит против Коњарника, ФОН против Ивањице и Бечеј против Земунаца.


ПРВА ЛИГА: Лозница-град 2018 (-1), Врање (-1) 15, ФОН (-2), Бечеј (-1), Нови Пазар (-1), Коњарник 12, Ивањица 9, Винтер спорт (-1), Земун Само право 3 и Калча без бодова


У десетој рунди друголигашког каравана на програму су, такође, два дербија: врха – Економац – Нови Сад и зачеља – Црвена звезда – Гвоздени пук. Предност, бар на папиру, припада домаћинима.


ДРУГА ЛИГА: Економац (-1) 24, Нови Сад (-1) 20, Јастребац (-2), САС 16, Нова Пазова 14, Смедерево (-1), Палеж 13, Тиса 11, Студент 9, Лесковац 7, Гвоздени пук 3 и Црвена звезда (-1) без бодова


ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА – осмо коло

Петак, 26. новембар

ВРАЊЕ: Врање – Коњарник (19.00)

(дворана: Врање, судије: Петар Радојчић, Милош Јоцовић и Данијел Ристић, делегат: Мирослав Марјановић)

НОВИ ПАЗАР: Нови Пазар – Лозница-град 2018 (20.00)

(дворана: Пендик, судије: Небојша Панић, Никола Рабреновић и Радослав Миленковић)

Субота, 27. новембар

БЕОГРАД: ФОН – Ивањица (18.30)

(дворана: Шумице, судије: Владимир Тошић, Предраг Вујић и Предраг Лазаревић, делегат: Миленко Марић)

Недеља, 28. новембар

НИШ: Винтер спорт – Калча (18.00)

(дворана: Чаир, судије: Оливер Николић, Александар Минић и Иван Станковић, делегат: Саша Стефановић)

БЕЧЕЈ: Бечеј – Земун Само право (19.30)

(дворана: Ђорђе Предин Баџа, судије: Бојан Граовац, Срђан Михајловић и Бане Папишта, делегат: Предраг Бељевић)


ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА – 10. коло

Субота, 27. новембар

НОВА ПАЗОВА: Нова Пазова – Палеж (20.30)

(дворана: ОШ Свети Сава, судије: Александар Јакшић, Бојан Буројевић и Страхиња Радовић, делегат: Дејан Продановић)

Недеља, 28. новембар

ЛЕСКОВАЦ: Лесковац – Студент (17.00)

(дворана: Дубочица, судије: Бојан Милић, Жељко Стоилков и Немања Костић, делегат: Бојан Николић)

НОВИ БЕЧЕЈ: Тиса – Јастребац (17.00)

(дворана: Јединство, судије: Бранко Галић, Иван Биорац и Стефан Батиница, делегат: Борис Правиловић)

КРАГУЈЕВАЦ: Економац – Нови Сад (20.00)

(дворана: Језеро, судије: Владан Радуловић, Никола Алексић и Немања Радић, делегат: Томислав Чолић)

Понедељак, 29. новембар

СМЕДЕРЕВО: Смедерево – САС (19.00)

(дворана: Смедерево, судије: Братислав Јовић, Милош Грујић и Игор Младеновић, делегат: Братислав Денић)

БЕОГРАД: Црвена звезда – Гвоздени пук (21.00)

(дворана: Ранко Жеравица, судије: Далибор Станковић, Марко Мартиновић и Ђорђе Минић, делегат: Милош Лазаревић)