ФУТСАЛ ВИКЕНД: Бечејци хоће бодове у Лозници, Пазарци на испиту против Коњарника

У деветом, последњем јесењем колу Прве лиге најзанимљивије ће бити у дуелима трећепласиране Лознице-град 2018 и другопласираног Бечеја, као и претендената на плеј-оф и висок пласман Коњарника и Новог Пазара.


ПРВА ЛИГА: Врање 19, ФОН (-1), Бечеј, Лозница-град 2018 (-1) 16, Нови Пазар (-1) 14, Коњарник 12, Ивањица 9, Винтер спорт (-1) 6, Земун Само право 3 и Калча без бодова


У последњој овогодишњој етапи друголигашког каравана највише пажње привлаче мечеви Јастрепца и Смедерева и САС-а и Нове Пазове.


ДРУГА ЛИГА: Економац 28, Нови Сад (-1) 21, Јастребац (-1), Смедерево (-1), САС, Палеж 16, Тиса, Нова Пазова 14, Лесковац 10, Студент 9, Гвоздени пук и Црвена звезда (-1) 3 бода


ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА – девето коло

Петак, 3. децембар

НИШ: Калча – Врање (20.30)

(дворана: ОШ Мика Антић, судије: Никола Алексић, Радослав Миленковић и Стефан Филиповић, делегат: Александар Симоновић)

ИВАЊИЦА: Ивањица – Винтер спорт (21.00)

(дворана: ОШ Кирило Савић, судије: Небојша Панић, Владан Радуловић и Марко Мартиновић, делегат: Дејан Продановић)

Субота, 4. децембар

ЛОЗНИЦА: Лозница-град 2018 – Бечеј (19.30)

(дворана: Лагатор, судије: Петар Радојчић, Милош Јоцовић и Владимир Тошић, делегат: Михајло Надаждин)

БЕОГРАД: Коњарник – Нови Пазар (20.30)

(дворана: Шумице, судије: Бојан Милић, Александар Минић и Жељко Стоилков, делегат: Ненад Мутавџић)

Недеља, 5. децембар

БЕОГРАД: Земун Само право – ФОН (19.00)

(дворана: Пинки, судије: Никола Рабреновић, Стефан Батиница и Милан Јеремић, делегат: Милош Петковић)


ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА – 11. коло

Субота, 4. децембар

ОБРЕНОВАЦ: Палеж – Црвена звезда (16.00)

(дворана: Обреновац, судије: Бојан Граовац, Бане Папишта и Милош Живановић, делегат: Милош Берисавац)

НИШ: Гвоздени пук – Лесковац (17.30)

(дворана: Шивара, судије: Иван Биорац, Марко Мајсторовић и Александар Ранђеловић, делегат: Жељко Сокић)

БЕОГРАД: Студент – Економац (18.30)

(дворана: Раковица, судије: Оливер Николић, Дејан Стајић и Далибор Златковић, делегат: Роберт Петровић)

БЛАЦЕ: Јастребац – Смедерево (19.00)

(дворана: Чика Душко Јовановић, судије: Александар Јакшић, Бојан Буројевић и Страхиња Радовић, делегат: Дарко Петронијевић)

НОВИ САД: Нови Сад – Тиса (20.00)

(дворана: Војводина, судије: Марјан Сарка, Благоје Мијаиловић и Предраг Вујић, делегат: Милош Радановић)

ЗРЕЊАНИН: САС – Нова Пазова (20.00)

(дворана: Кристална, судије: Ђорђе Нинић, Предраг Лазаревић и Марко Савић, делегат: Славенко Матовић)