FUTSAL VIKEND: Bečejci hoće bodove u Loznici, Pazarci na ispitu protiv Konjarnika

U devetom, poslednjem jesenjem kolu Prve lige najzanimljivije će biti u duelima trećeplasirane Loznice-grad 2018 i drugoplasiranog Bečeja, kao i pretendenata na plej-of i visok plasman Konjarnika i Novog Pazara.


PRVA LIGA: Vranje 19, FON (-1), Bečej, Loznica-grad 2018 (-1) 16, Novi Pazar (-1) 14, Konjarnik 12, Ivanjica 9, Vinter sport (-1) 6, Zemun Samo pravo 3 i Kalča bez bodova


U poslednjoj ovogodišnjoj etapi drugoligaškog karavana najviše pažnje privlače mečevi Jastrepca i Smedereva i SAS-a i Nove Pazove.


DRUGA LIGA: Ekonomac 28, Novi Sad (-1) 21, Jastrebac (-1), Smederevo (-1), SAS, Palež 16, Tisa, Nova Pazova 14, Leskovac 10, Student 9, Gvozdeni puk i Crvena zvezda (-1) 3 boda


PRVA FUTSAL LIGA – deveto kolo

Petak, 3. decembar

NIŠ: Kalča – Vranje (20.30)

(dvorana: OŠ Mika Antić, sudije: Nikola Aleksić, Radoslav Milenković i Stefan Filipović, delegat: Aleksandar Simonović)

IVANJICA: Ivanjica – Vinter sport (21.00)

(dvorana: OŠ Kirilo Savić, sudije: Nebojša Panić, Vladan Radulović i Marko Martinović, delegat: Dejan Prodanović)

Subota, 4. decembar

LOZNICA: Loznica-grad 2018 – Bečej (19.30)

(dvorana: Lagator, sudije: Petar Radojčić, Miloš Jocović i Vladimir Tošić, delegat: Mihajlo Nadaždin)

BEOGRAD: Konjarnik – Novi Pazar (20.30)

(dvorana: Šumice, sudije: Bojan Milić, Aleksandar Minić i Željko Stoilkov, delegat: Nenad Mutavdžić)

Nedelja, 5. decembar

BEOGRAD: Zemun Samo pravo – FON (19.00)

(dvorana: Pinki, sudije: Nikola Rabrenović, Stefan Batinica i Milan Jeremić, delegat: Miloš Petković)


DRUGA FUTSAL LIGA – 11. kolo

Subota, 4. decembar

OBRENOVAC: Palež – Crvena zvezda (16.00)

(dvorana: Obrenovac, sudije: Bojan Graovac, Bane Papišta i Miloš Živanović, delegat: Miloš Berisavac)

NIŠ: Gvozdeni puk – Leskovac (17.30)

(dvorana: Šivara, sudije: Ivan Biorac, Marko Majstorović i Aleksandar Ranđelović, delegat: Željko Sokić)

BEOGRAD: Student – Ekonomac (18.30)

(dvorana: Rakovica, sudije: Oliver Nikolić, Dejan Stajić i Dalibor Zlatković, delegat: Robert Petrović)

BLACE: Jastrebac – Smederevo (19.00)

(dvorana: Čika Duško Jovanović, sudije: Aleksandar Jakšić, Bojan Burojević i Strahinja Radović, delegat: Darko Petronijević)

NOVI SAD: Novi Sad – Tisa (20.00)

(dvorana: Vojvodina, sudije: Marjan Sarka, Blagoje Mijailović i Predrag Vujić, delegat: Miloš Radanović)

ZRENJANIN: SAS – Nova Pazova (20.00)

(dvorana: Kristalna, sudije: Đorđe Ninić, Predrag Lazarević i Marko Savić, delegat: Slavenko Matović)