ЗАОСТАЛЕ УТАКМИЦЕ: Рамић спасао ФОН у Врању, бод Бечеју у Новом Пазару, Економцу јесење почасти

На српским паркетима у среду су одигране три заостале утакмице, у Првој лиги: Врање – ФОН 2:2 (треће коло) и Нови Пазар – Бечеј 3:3 (седмо коло) и у Другој лиги: Јастребац – Економац 1:4 (девето коло).

ПРВА ЛИГА: Врање 19, ФОН (-1), Бечеј, Лозница-град 2018 (-1) 16, Нови Пазар (-1) 14, Коњарник 12, Ивањица 9, Винтер спорт (-1) 6, Земун Само право 3 и Калча без бодова

Шампион ФОН стигао је до ремија на гостовању лидеру у Врању голом Дениса Рамића у последњем минуту, пошто је бацио све карте на напад и заиграо и са голманом – играчем.

Домаћини су, претходно, протествовали сматрајући да је Марко Радовановић заслужио црвени, не само жути картон, због прекршаја над Николом Додићем који је сам кренуо ка чувару мреже Београђана.

Видео снимак меча Врање – ФОН погледајте овде.

Врање – ФОН 2:2 (0:1)

Врање – Дворана: Врање. Гледалаца: 400. Судије: Александар Јакшић, Бојан Милић и Жељко Стоилков. Стрелци: 0:1 Рајчевић у 20, 1:1 Стојановић у 27, 2:1 Додић у 32, 2:2 Рамић у 40. минуту. Жути картон: Радовановић (ФОН).

ВРАЊЕ: МИЛЕНКОВИЋ, ЈАЊИЋ, Д. ТАСИЋ, ЈОВАНОВИЋ, ТРАЈКОВИЋ, М. Николић, Додић, Крстић, Стојановић, Милосављевић, П. Николић, Ивановић, Ристић, М. Тасић.

ФОН: ВУЛИЋ, ПАВЛОВИЋ, РАДОВАНОВИЋ, РАЈЧЕВИЋ, РАМИЋ, Краснић, Лазић, Милосављевић, Алексић, Пешић, Јосимовић.

Бечеј је освојио слађи бод у Новом Пазару, са два поготка истакао се Марко Живкуцин.

У последњих пет минута, при резултату 3:3, оба тима су имала по пет прекршаја, али до краја нису виђени ни голови, ни пенали.

Нови Пазар – Бечеј 3:3 (1:1)

Нови Пазар – Дворана: Пендик. Гледалаца: 100. Судије: Никола Алексић, Бранко Галић и Иван Биорац. Стрелци: 1:0 Садовић у 3, 1:1 Голуб у 16, 2:1 Вулетић у 21, 2:2 Живкуцин у 27, 2:3 Живкуцин у 32, 3:3 Мутавџић у 34. минуту. Жути картони: Бодоњи, Живкуцин (Бечеј).

НОВИ ПАЗАР: МУЈОВИЋ, ЕЛ. РЕЏОВИЋ, САДОВИЋ, ЕН. РЕЏОВИЋ, МУТАВЏИЋ, Вулетић, Ћоровић, Капиџија, Мираљемовић, Пантовић.

БЕЧЕЈ: ВАДАСКИ, ЈОВАНОВИЋ, СТАНОЈЕВИЋ, ГОЛУБ, БОДОЊИ, Живкуцин, Живић, Новаковић, Ћулум, Андрић.

ДРУГА ЛИГА: Економац 28, Нови Сад (-1) 21, Јастребац (-1), Смедерево (-1), САС, Палеж 16, Тиса, Нова Пазова 14, Лесковац 10, Студент 9, Гвоздени пук и Црвена звезда (-1) 3 бода

Економац је постао јесењи првак у друголигашком каравану тријумфом у Блацу, против трећепласираног Јастрепца.

ДЕРБИ КРАГУЈЕВЧАНИМА: Капитени Јастрепца и Економца са судијама Фото: Инстаграм

Јастребац – Економац 1:4 (0:1)

Блаце – Дворана: Чика Душко Јовановић. Судије: Петар Радојчић, Милош Јоцовић и Предраг Вујић. Стрелци: 0:1 Л. Маринковић у 17, 0:2 Дигић у 27, 0:3 Миливојевић у 32, 0:4 Стојчевски у 32, 1:4 Кнежевић у 36. минуту. Жути картони: Спасић, Кнежевић, Раденковић (Јастребац), Л. Маринковић (Економац).

ЈАСТРЕБАЦ: ПЕТАР НИКОЛИЋ (број 12), РАДЕНКОВИЋ, СПАСИЋ, ПЕТАР НИКОЛИЋ (број 10), КНЕЖЕВИЋ, Стојановић, Петровић, Лапчевић, Костић, Ћалина, Вукајловић, Миљковић, Вукадиновић.

ЕКОНОМАЦ: МИЛАНОВИЋ, ДИГИЋ, ВАСИЋ, Л. МАРИНКОВИЋ, СТОЈЧЕВСКИ, Ракић, Миливојевић, Танасковић, Брдар, Стојановић, Димитријевић, Рајић, И. Маринковић, Миленковић.

Насловна: Економац слави наслов јесењег првака Фото: Инстаграм