Реми Орлова у Грузији

У првом одмеравању снага репрезентација Србије је одиграла нерешено са домаћом селекцијом Грузије (1:1). Селектор Дејан Мајес је имао прилике да види како комбиновани састав Орлова игра против легије странаца, јер чак осморица Бразилаца наступају за Грузију, између осталих и Телес, својевремено у Србији узданица Економца и Црвене звезде.

Србија је диктирала темпо и имала више од игре, али су домаћи, ипак, први дошли у вођство преко Tешеире у 15. минуту, када је погодио  небрањени део мреже одличног Јакова Вулића.

У другом делу игре Србија је кренула офанзивније и резулатат се, коначно, променио после пројектила Дениса Рамића у 30. минуту. Резултат се до краја није мењао, највише захваљујући расположеном голману Грузије Букији.

Реванш између Грузије и Србије на програму је у суботу, 18. децембра, у Олимпијској палати у Тбилисију (15.00)

ГРУЗИЈА – СРБИЈА   1:1  (1:0)

Тбилиси, 16. децембар 2021. године, у 15.00. Oлимпијска палата. Судије: Звијод Биладзе (Грузија), Петар Радојчић (Србија) и А. Ноникашвили (Грузија). Стрелци: 1:0 Тешеира у 15, 1:1 Рамић у 30. минуту.

ГРУЗИЈА: Букија (г), Ронињо, Талес, Елисандро, Бруно Петри,  Гхавтадзе, Гиоргаиа, Топурија, Кекелиа, Тодуа, Курдадзе, Себискверадзе, Куртанидзе, Јамбурија (г). Селектор: Автандил Асатиани.

СРБИЈА: Вулић (г), Матијевић, Петров, Рамић, Томић, Рајчевић, Милосављевић, Алексић, Васић, Стојчевски, Радовановић, Ракић, Росић, Милановић (г). Селектор: Дејан Мајес.