ФСВ: Нови Сад освојио КУП Војводине

У малој дворани СПЕНС-а, пред око 3о0 гледалаца, одржана је финална утакмица између Новог Сада и Хајдука. Друголигаш је показао и на парктеу да је пре свега искуснија и квалитетније екипа од трећелигаша из Куле.

НОВИ САД – ХАЈДУК    10:1 (5:0)

Нови Сад, мала дворана СПЕНС-а. Судије ФСВ: Милош Јоцовић, Филип Рељић и Стефан Радић. Стрелци: 1:0 Јевтић 2, 2:0 Томчић 7, 3:0 Јевтић 9, 4:0 Јевтић 17, 5:0 Јевтић 19, 6:0 Томчић 23, 6:1 Сушић 24, 7:1 Поповић 28, 8:1 Поповић 36, 9:1 Савковић 37, и 10:1 Савковић 38.минут. Жути картон: 27.минут  Марковић Огњен – неспортско понашање (КМФ Хајдук).

КМФ ХАЈДУК Кула – финалиста Футсал Купа ФС Вовјодине

Нови Сад је био знатно бољи ривал али крајњи резултат није мерило снага нарочито у првих двадесет минута. Иако су новосађани головима Немање Јевтића и Чеде Томчића повели са чак 5:0, истако се први вратар Миљан Радмановић који је одлично реаговао и у четири изгледне прилике за Хајдук, спасао мрежу. У наставку дужа клупа домаћих али и већи квалитет појединих играча пре свих Веселина Губеринића, пивота Јевтића али и бившег репрезентативца Давора Поповића уз младе Орлиће Савковића и Томића до врха напунио мрежу Хајдука. Ипак част куљана је спасио почасним голом одлични нападач Дарко Сушић који је једно време носио и дрес Летећег Холанђанина.

Давор ПОПОВИЋ – капитен КМФ НОВИ САД

Плакете судијама утакмице уручио је Никола Томичић, из ФС Војводине. Пехар екипи из Куле уручио је Борис Правиловић, Комесар за такмичење Футсал лиге Војводине. Док је пехар победничкој екипи из Новог Сада и чек на 50.000,00 динара који је обезебедио ФСВ, уручио Миодраг Цвијић, генерални секретар ФС Војводине.

НОВИ САД: Радмановић Миљан (голман), Поповић Давор /кап./, Губеринић Веселин, Јевтић Немања, Томић Александар, Латиновић Александар (голман), Томчић Чедомир, Илић Владан, Целин Ђорђе, Савковић Павле, Костић Александар и Пајић Милан. Тренер: Дамјановић Дејан.

ХАЈДУК: Бијекић Петар (голман), Радовић Веселин, Богићевић Лазар, Сушић Дарко, Делић Немања, Богнар Адријан, Давидовић Дејан, Ланчужанин Реља, Богићевић Милан, Марковић Огњен, Слијепчевић Душан и Олујић Милош.

(Фото: ФС Војводине)