ФУТСАЛ ВИКЕНД: Шампион на испиту у Бечеју, Лозничани гости Коњарника

Пролећни део првенства Прве футсал лиге наставља се утакмицама 10. кола и дерби сусретима Бечеј – ФОН и Коњарник – Лозница-град 2018.


ПРВА ЛИГА: ФОН, Лозница-град 2018, Врање 22, Бечеј 16, Коњарник 15, Нови Пазар 14, Ивањица 12, Винтер спорт 6, Земун Само право 3, Калча без бодова


Бројне трансфере из зимског прелазног рока детаљно можете сазнати уколико посетите страницу: futsalnewsserbia


ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА – 10. коло

Субота, 12. фебруар

НИШ: Калча – Нови Пазар (18.00)

(дворана: Чаир, судије: Дејан Стајић, Данијел Ристић и Далибор Златковић, делегат: Марјан Ђорђевић)

БЕЧЕЈ: Бечеј – ФОН (18.30)

(дворана: Ђорђе Предин Баџа, судије: Петар Радојчић, Милош Јоцовић и Предраг Вујић, делегат: Предраг Бељевић)

Недеља, 13. фебруар

ИВАЊИЦА: Ивањица – Врање (18.00)

(дворана: ОШ Кирило Савић, судије: Никола Рабреновић, Владан Радуловић и Немања Радић, делегат: Томислав Јаковљевић)

БЕОГРАД: Коњарник – Лозница (19.00)

(дворана: Шумице, судије: Оливер Николић, Александар Минић и Жељко Стоилков, делегат: Братислав Денић)

БЕОГРАД: Земун Само право – Винтер спорт (19.30)

(дворана: Пинки, судије: Марко Мајсторовић, Радослав Миленковић и Ђорђе Нинић, делегат: Милован Марјановић)


ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА – 13. коло

Петак, 11. фебруар

СМЕДЕРЕВО: Смедерево – Студент (18.00)

(дворана: Смедерево, судије: Братислав Јовић, Милош Грујић и Александар Ранђеловић, делегат: Ненад Митић)

ОБРЕНОВАЦ: Палеж – Лесковац (19.00)

(дворана: Обреновац, судије: Марјан Сарка, Бојан Граовац и Милан Јеремић, делегат: Ђорђе Марковић)

Понедељак, 14. фебруар

НИШ: Гвоздени пук – САС (19.00)

(дворана: Шивара, судије: Александар Јакшић, Бојан Буројевић и Стеван Лазаревић, делегат: Саша Стефановић)

Четвртак, 17. фебруар

НОВА ПАЗОВА: Нова Пазова – Нови Сад (21.00)

(дворана: ОШ Свети Сава, судије: Никола Алексић, Иван Биорац и Бранко Галић, делегат: Милош Петковић).

Због одустајања Црвене звезде и Тисе у овом колу слободни су Јастребац и Економац.