Београдски дерби без победника

Вечерас је одигран заостали меч 15. кола Прве лиге: Коњарник – ФОН 3:3.

ПРВА ЛИГА: Лозница-град 2018 35, Врање 34, Коњарник 32, ФОН 31, Бечеј 29, Нови Пазар 26, Ивањица 23, Винтер спорт 13, Земун Само право и Калча 4 бода

Београдски дерби остао је без победника, иако је Коњарник почетком 34. минута имао два гола предности.

Стрелци за домаћина били су Никола Арсић, Милош Љујић и Никола Вићић, док су голови за ФОН дело Уроша Краснића, Павла Пешића и Стефана Алексића.

Коњарник – ФОН 3:3 (2:1)

Београд – Дворана: Шумице. Гледалаца: 400. Судије: Небојша Панић, Никола Алексић и Иван Биорац. Стрелци: 0:1 Краснић у 4, 1:1 Арсић у 7, 2:1 Љујић у 7, 3:1 Вићић у 34, 3:2 Пешић у 34, 3:3 Алексић у 39. минуту. Жути картони: Милосављевић (Коњарник), Мајсторовић, Пешић (ФОН).

КОЊАРНИК: ДРНДАРЕВИЋ, МИЛОСАВЉЕВИЋ, РИСТАНОВИЋ, ЉУЈИЋ, ШЉУКИЋ, Грујић, Милутиновић, Станковић, Вићић, Арсић, Боснић, Ратковић, Антић.

ФОН: ЈОСИМОВИЋ, КРАСНИЋ, ЛАЗИЋ, ПАВЛОВИЋ, ПЕШИЋ, Бркић, Калановић, Миленовић, Алексић, Вучетић, Марјановић, Мајсторовић, Љубић.