НОВИ ПАЗАР ПОНОВО ИЗГУБИО: Лозница преокретом до Купа Србије, јунак Матијевић

Вечерас је у Врању одиграна финална утакмица Купа Србије: Нови Пазар – Лозница-град 2018 2:4.

Нови Пазар је изгубио и четврто финале кроз историју: после Економца 2017. (Пожаревац: 0:3) и 2018. (Обреновац: 3:6) и ФОН-а 2021. (Вршац: 1:3)

Лозница-град 2018. захваљујући великом преокрету освојила је први трофеј у историји: апсолутни јунак, са хет-триком, био је репрезентативац Србије Никола Матијевић!

Нови Пазар је био у вођству голом Елведина Садовића све до 33. минута, кад је резултат поравнао капитен зелено-белих Марко Перић.

Стрелац за поражени тим у последњем минуту био је и Лука Вулетић.

Лозници-град 2018 као победнику Купа Србије припала је награда од 100.000 динара

ЗА ИСТОРИЈУ: Капитену Лознице Марку Перићу пехар је уручио Бојан Павићевић, директор ФСС за футсал и женски фудбал

Нови Пазар – Лозница-град 2018 2:4 (1:0)

Врање – Дворана: Врање. Судије: Небојша Панић, Оливер Николић и Дејан Стајић. Стрелци: 1:0 Садовић у 9, 1:1 Перић у 33, 1:2 Матијевић у 35, 1:3 Матијевић у 38, 1:4 Матијевић у 39, 2:4 Вулетић у 40. минуту. Жути картон: Радетинац (Нови Пазар).

НОВИ ПАЗАР: РАШЉАНИН, ВУЛЕТИЋ, ЕЛ. РЕЏОВИЋ, САДОВИЋ, МУТАВЏИЋ, Вуковић, Радетинац, Мираљемовић, Гавриловић, Капиџија, Љајић, Марукић, Пантовић.

ЛОЗНИЦА-ГРАД 2018: ВУЛИЋ, ПЕРИЋ, КОЦИЋ, РОСИЋ, РАМИЋ, Јањић, Ристановић, Ракић, Матијевић, Аврамовић, Бојић, Миловановић, Обрадовић, Кољајић.