Зелено-бели на корак до титуле, блистао Аврамовић

Вечерас је одиграна друга утакмица финала плеј-офа Прве лиге: Лозница-град 2018 – ФОН 3:1.

Шампион ће бити екипа која оствари три победе, трећи меч игра се у Београду, у суботу, 28. маја

Лозничане је до 2:0 у серији са два гола предводио одлични Марко Аврамовић. Један погодак за освајача Купа Србије дело је Дениса Рамића.

ФОН је утакмицу учинио занимљивијом кад је на 1:1 почетком другог полувремена изједначио Лазар Петрашевић, али бранилац титуле није имао снаге за нешто више.

Делић атмосфере у Лагатору после првог гола Марка Аврамовића погледајте овде.

Лозница-град 2018 – ФОН 3:1 (1:0)

Лозница – Дворана: Лагатор. Судије: Александар Јакшић, Марко Мајсторовић и Радослав Миленковић. Стрелци: 1:0 Аврамовић у 18, 1:1 Петрашевић у 22, 2:1 Аврамовић у 31, 3:1 Рамић у 34. минуту.

ЛОЗНИЦА-ГРАД 2018: ВУЛИЋ, ПЕРИЋ, МАТИЈЕВИЋ, КОЦИЋ, РАМИЋ, Јањић, Ристановић, Ракић, Аврамовић, Росић, Костић, Миловановић, Обрадовић, Кољајић.

ФОН: ЈОСИМОВИЋ, КРАСНИЋ, ПЕТРАШЕВИЋ, ЛАЗИЋ, ПАВЛОВИЋ, Миленовић, Калановић, Кокотовић, Алексић, Пајковић, Вучетић, Марјановић, Мајсторовић, Љубић.

Шта су играчи и навијачи Лознице-град 2018 певали по завршетку утакмице погледајте овде.