ФСС: У Пожаревцу окупљање нових футсал нада

У суботу, 11.јуна је предвиђено окупљање и целодневни рад са потенцијалним репрезентативцима Србије до 19 година (2004. и 2005. годиште). Селектор Марко Гавриловић је објавио шири списак за предстојеће окупљање и то 24 играча и чак 7 голмана.

Овај пут ће тренинзи бити затвореног типа, а ово је база будућих репрезентативаца после којих ће списак бити скраћен на 14 до 16 имена. Уследиће потом и 7 дневне припреме у Крагујевцу…

Детаљ са утакмице полуфинала ПАЛЕЖ – ЛЕТЕЋИ ХОЛАНЂАНИН

Списак играча У19 репрезентативаца:

  1. ЛУКА ИЛИЈИЋ (09.03.2004) – Гвоздени Пук Ниш,
  2. ЂОРЂЕ МИЉКОВИЋ (18.07.2004) – Гвоздени Пук Ниш,
  3. АНДРИЈА НЕДЕЉКОВИЋ (22.01.2004) – Гвоздени Пук Ниш,
  4. МОМЧИЛО ДЕДИНАЦ (23.12.2005) – Олимп Врњачка Бања,
  5. СТЕФАН ЂУКИЋ (02.05.2004.) – Винтер спорт Ниш,
  6. ЛЕОНАРДО БЕКИРОВСКИ (24.10.2004.) – Форум Вршац,
  7. АЛЕКСАНДАР МУНЋАН (17.10.2005.) – Форум Вршац,
  8. ЛУКА ТОШИЋ (05.10.2004.) – Форум Вршац,
  9. ЂОРЂЕ РАКИЋ (04.03.2004.) – Лозница град 2018 Лозница,
  10. АНДРИЈА ЈЕЛИЋ (21.01.2004.) – Металац Колорадо Горњи Милановац,
  11. МАРКО ЈОЊЕВ (24.10.2005.) – САС Зрењанин,
  12. РАНКО МАРКОВИЋ (21.07.2004.) – САС Зрењанин,
  13. ОГЊЕН БАБИЋ (10.05.2004.) – САС Зрењанин,
  14. ОГЊЕН ПАЈКОВИЋ (10.05.2004.) – ФОН Београд,
  15. НЕМАЊА АНЂЕЛКОВИЋ (20.09.2004) – Врање,
  16. НЕМАЊА МУМИНОВИЋ (06.10.2004.) – Летећи Холанђанин Врбас,
  17. ВУКАШИН ВУЈОВИЋ (25.04.2004.) – Летећи Холанђанин Врбас,
  18. МИХАЈЛО ЈЕРЕМИЋ (09.11.2004.) – Смедерево,
  19. АЛЕКСА СТОЈАНОВИЋ (26.03.2004.) – Смедерево,
  20. ЖЕЉКО МИЛАНОВИЋ (26.02.2004.) – Смедерево,
  21. НИКОЛА СТОЈАНОВИЋ (02.10.2004.) – кмф Брђанка,
  22. АЛЕКСАНДАР ЂОРОВИЋ (02.06.2004.) – Футсал академија Требиње,
  23. БРАНКО ПЕТРОВИЋ (19.07.2004.) – КМФ Карађорђе Рача, и
  24. УРОШ ТОШИЋ (04.01.2004.) – Пожаревац.

А сада и списак голмана:

  1. УРОШ ЈОВАНОВИЋ (18.05.2005.) – Лозница град 2018,
  2. ВЕЉКО ПЕТРОВИЋ (06.07.2005.) – Металац Колорадо,
  3. МИЛАН ПАВЛОВИЋ (15.04.2005.) – Јастребац Блаце,
  4. НЕМАЊА ПОПОВИЋ (13.04.2004.) – САС Зрењанин,
  5. ЛУКА МАКИВИЋ (17.02.2006.) – ФОН Београд,
  6. ПЕТАР МАРОЈЕВИЋ (30.07.2004.) – Летећи Холанђанин Врбас, и
  7. НЕНАД МИРКОВИЋ (10.11.2004.) – Економац Крагујевац.

Сви позвани играчи који су позвани морају да дођу у суботу, 11. јуна у халу  СЦ „Пожаревац“ до 10.00 часова (улица Партизанска 1, Пожаревац).

План и програм рада је следећи –

од 10.00 упознавање са обавезама у наредном периоду и припрема играча за селективне тренинге,

11.00 – 14.00 селективни тренинзи,

14.00 – 15.30 слободно време за ручак и одмор,

15.30 – индивидуални разговори са играчима,

17.30 – 19.30 селективни тренинзи, и

20.00  повратак кућама.