Delegiranje sudija

Delegiranje sudija i delegata Prve i Druge futsal lige Srbije, sezona 2020/2021.

 
Prva futsal liga Srbije

Jastrebac – Ekonomac
  • Petak, 04.10.2019 u 19.00, Blace - hala „Čika Dača Jovanović"
  • Delegat - Sp. radnik: BERISAVAC Miloš
  • Prvi sudija: RADULOVIĆ Vladan
  • Drugi sudija: GALIĆ Branko
  • Treći sudija: MILIĆ Bojan
Kalča – Zemun Samo pravo
  • Subota, 05.10.2019 u 18.00, Niš – OŠ „Mika Antić"
  • Delegat - Sp. radnik: BELJEVIĆ Predrag
  • Prvi sudija: BOŽOVIĆ Dragutin
  • Drugi sudija: JOCOVIĆ Miloš
  • Treći sudija: MIJAILOVIĆ Blagoje
Vranje – FON
  • Subota, 05.10.2019 u 19.00, Vranje - dvorana „Vranje"
  • Delegat - Sp. radnik: ČOLIĆ Tomislav
  • Prvi sudija: PETROVIĆ Đorđe
  • Drugi sudija: JAKŠIĆ Aleksandar
  • Treći sudija: RADOVIĆ Strahinja
Crvena Zvezda - Vinter Sport
  • Nedelja, 06.10.2018 u 20.30, Novi Beograd - hala „Ranko Žeravica“
  • Delegat - Sp. radnik: MITIĆ Nenad
  • Prvi sudija: RADOJČIĆ Petar
  • Drugi sudija: SPASIĆ Bojan
  • Treći sudija: SAVIĆ Marko
Nova Pazova – Novi Pazar
  • Nedelja, 06.10.2019 u 21.00, Nova Pazova – hala OŠ „Sveti Sava"
  • Delegat - Sp. radnik: PETROVIĆ Robert
  • Prvi sudija: RABRENOVIĆ Nikola
  • Drugi sudija: LAZEREVIĆ Predrag
  • Treći sudija: NINIĆ Đorđe

Druga futsal liga Srbije

SOPOT – Bečej 2003
  • Ponedeljak, 30.09.2019 u 20.30, Sopot – hala OŠ „Jelica Milovanović“
  • Delegat - Sp. radnik: KORIĆANAC Slobodan
  • Prvi sudija: BUROJEVIĆ Bojan
  • Drugi sudija: DINIĆ Bratislav
  • Treći sudija: SAVIĆ Marko
Smederevo - Banjica
  • Petak, 27.09.2019 u 20.30, Smederevo - dvorana „Smederevo"
  • Delegat - Sp. radnik: STEFANOVIĆ Saša
  • Prvi sudija: JOVIĆ Bratislav
  • Drugi sudija: GRUJIĆ Miloš
  • Treći sudija: LAZAREVIĆ Stevan
Metalac Kolorado - Ivanjica
  • Ponedeljak, 30.09.2019 u 20.00 , Gornji Milanovac, hala „Breza"
  • Delegat - Sp. radnik: JAKOVLJEVIĆ Tomislav
  • Prvi sudija: RADULOVIĆ Vladan
  • Drugi sudija: PANIĆ Nebojša
  • Treći sudija: RADOJČIĆ Aleksandar
Zufo – Radnički 2010
  • Ponedeljak, 30.09.2019 u 18.30, Bujanovac - hala „Mladost"
  • Delegat - Sp. radnik: BILIĆ Đorđe
  • Prvi sudija: ALEKSIĆ Nikola
  • Drugi sudija: NINIĆ Đorđe
  • Treći sudija: RISTIĆ Danijel
Tisa - SAS
  • Petak, 27.09.2019 u 21.00, Novi Bečej - SRC „Jedinstvo"
  • Delegat - Sp. radnik: PETROVIĆ Robert
  • Prvi sudija: RABRENOVIĆ Nikola
  • Drugi sudija: LAZAREVIĆ Predrag
  • Treći sudija: JOCOVIĆ Miloš
Konjarnik – RB Valjevo
  • Subota, 28.09.2019 u 18.30, Beograd – USC „Voždovac - Šumice"
  • Delegat - Sp. radnik: BELJEVIĆ PREDRAG
  • Prvi sudija: GRAOVAC Bojan
  • Drugi sudija: MIJAILOVIĆ Blagoje
  • Treći sudija: SARKA Marjan